O firmie - Concept Vital

Firma audytorska Concept Vital dostarcza klientom komercyjnym i indywidualnym kompleksowego i profesjonalnego rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzatorów a oferta produktów i usług jest stale poszerzana. Dzięki temu maksymalnie zwiększamy ilość zielonej energii produkowanej dla naszych klientów, wspólnie tworząc lepszą przyszłość.

Naszą misją jest zwiększenie świadomości wśród klientów co do zasad działania instalacji fotowoltaicznych, oraz jak prawidłowo dobrany i zaprojektowany system fotowoltaiczny będzie generował spore korzyści finansowe przez długie lata. Idziemy z postępem technologicznym i trendami światowymi po to aby świadczyć najwyższą jakość usług właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Tylko najlepsze światowe marki

Pracujemy z najlepszymi! Fotowoltaika wymaga szczególnej precyzji wykonania, ale również profesjonalnego doboru poszczególnych elementów. Niezwykle istotna jest też jakość poszczególnych komponentów a te, które wykorzystujemy pochodzą od producentów znajdujących się na top liście w rankingu światowym. Jakość podzespołów i poszczególnych elementów systemów fotowoltaicznych połączona ze starannością montażu jest podstawą do długoletniego bezawaryjnego, bezpiecznego i  efektywnego działania.

Nasze działania skupiają się na niesieniu satysfakcji naszym klientom. Chcemy i bardzo staramy się być wiarygodnym i solidnym partnerem po to aby nasi klienci korzystali z usług, które będą gwarantować wieloletnią satysfakcję.

Profesjonalne elektrownie fotowoltaiczne

Concept Vital to ludzie z pasją łączący wieloletnie doświadczenie menadżerskie i biznesowe z misją tworzenia lepszej przyszłości, tworzą rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Najwyższej klasy komponenty światowych czołowych producentów

Kompleksowa usługa od audytu poprzez projekt montaż i zgłoszenie do OSD

Profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej oraz wizualizacja

Doświadczenie na rynku OZE w Polsce

Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej

 

Nowoczesny system monitoringu instalacji fotowoltaicznych naszych klientów

Zasięg usług na poziomie ogólnopolskim

Doradztwo i pomoc  w uzyskaniu dotacji

Wsparcie w uzyskaniu wybranej formy finansowania

Serwis, który na bieżąco wspiera działanie instalacji oraz pełne wsparcie techniczne